Villa Dreams’e Hoşgeldiniz

Villa Dreams (önceki Villa Dreams II), Selçuk’ta geleneksel mimarisine uygun inşa edilmiş antik şehir Efes’e araç ile 10 dakika, şehir merkezine 15 dakika yürüme mesafesi ile Ayasuluk kalesinin karşı tepesindeki yamaçta konuşlanmış olup şehrin ve kalenin panoramik gün batımı manzarasını sunan, balkonlu özel banyolu odalarıyla sezonluk açık yüzme havuzu bulunan sakin bir ev ortamında konaklama imkanı tanımaktadır.

Hakkımızda

Tatilinizde Rahatlayabilir

Burada yeşil ve mavinin huzuru ile bir tatil geçirebilirsiniz. Kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz ve beklentilerinizi de ötesinde, rahat ve konfor önceliği ile tasarlandı.

Odalarımız

Yaz Tatili Planları

Villa Dreams, havuzlu 250 m² lik büyüleyici bir bahçeye sahiptir. Büyük plajı olan Pamucak sahili, otelimizden araç ile 10 dakika mesafededir.

En iyi fiyatlarımızı burada alabilirsiniz!

Renovasyon Yap

Efes’i ziyaret ettiniz mi?

Villa Dreams, antik şehir Efes’e araç ile 10 dakika, Şirince‘ye araç ile 15 dakika. Saint John Kilisesi’ne ve Ayasuluk Kalesine, villadan yürüyerek yalnızca 15 dakika mesafededir. Bergama, Pamukkale veya Priene, Milet ve Didim antik kentlerini bir günde ziyaret etmek de mümkündür!

Işletmenin Açık olduğu dönem

Mart 28 to Ekim 31, 2018

8:00 to 23:00

Online Soru ve istekler